wtorek, 28 maja 2013

Niedzielny Brunch Rodzinny w Restauracji Delight w andel's hotel Łódź
26 maja Prostepotrawy uczestniczyły w otwarciu unikatowej na rynku łódzkim propozycji na niedzielny obiad  pod nazwą NIEDZIELNY BRUNCH RODZINNY.
Brunch to w tradycji anglosaskiej popularny posiłek jadany wczesnym popołudniem w gronie rodziny i przyjaciół. Jako, że oferta posiłków bywa bogata, ten wczesny obiad trwa często kilka godzin:)
Tak też było na otwarciu. Można było spróbować świetnej kuchni Mirosława Jabłońskiego.
Serwowano  pescaccio z łososia i pstrąga na chrupiącej rukoli w kroplach balsamico, wędzoną gęsinę z żurawiną czy kaczkę pieczoną w jabłkach z sosem wiśniowym, a na deser podano cre'me brule'e ze śliwkami , szarlotkę staropolskią z sosem wiśniowym. O pysznych lodach nie wspomnę:)
Niedzielny Brunch Rodzinny może być fajnym pomysłem na świętowanie ważnych uroczystości rodzinnych. Szczególnie dla tych którzy nie mają warunków do przyjmowania gości.
W cenie 99 zł. od osoby będzie można jeść i pić bez ograniczeń. Dla dzieci od 5 do 12 lat obowiązywać będzie cena 49 zł.( od osoby), a dla dzieci poniżej 5 lat-impreza bezpłatna. Rodzice mogą też liczyć na profesjonalną opieką dla swoich maluchów.
Na gości czekać będzie zmieniany co tydzień bufet  z kilkudziesięcioma daniami kuchni międzynarodowej, dania przyrządzane są na żywo przez hotelowych kucharzy.
A wszystko to w unikatowych wnętrzach dawnej przędzalni, atmosfera dzięki temu świetna, niepowtarzalna   :)  
oto kilka migawek ...

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...