sobota, 3 listopada 2012

Proste Potrawy polecają...wstęp do Konkursu BIG-ACTIVE

Proste Potrawy polecają


Marka Big-Active zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty i pragnienia realizacji marzeń. Jest wyjątkowa, ponieważ od początku tworzyli ją ludzie, którzy chcieli w niej zawrzeć takie wartości, jak: naturalność, różnorodność i wysoką jakość. Udowodnili tym samym, że w świecie zdominowanym przez wielkie koncerny można stworzyć markę z duszą. Taką, którą konsumenci będą cenić nie tylko za oryginalność i różnorodność, ale przede wszystkim za jej indywidualny charakter.

My też lubimy swoją pracę i wkładamy wiele wysiłku w to, by wykonywać ją dobrze. Cenimy indywidualność i dlatego, łamiąc utarte schematy, zachęcamy Cię do odkrywania razem z nami ulubionych smaków i gatunków herbat. Dzięki wprowadzanym na rynek nowym produktom masz okazję spróbować niepowtarzalnych i wyjątkowych mieszanek. Odkryj pośród nich, to co lubisz.

U nas zachodzą naprawdę DUŻE ZMIANY!
W związku z wymogami prawnymi  Unii Europejskiej zmieniamy nazwę i logo markiz Bio-Active na BIG-ACTIVE. Już wkrótce zauważycie to na opakowaniach naszych produktów.DUŻA ZIELONA nie jest dla leniuchów. Nie jest też dla „energooszczędnych”, którzy najbardziej na świecie lubią leżeć na kanapie przed telewizorem. Duża Zielona jest dla tych, którzy chcą od życia więcej, którzy są nieustająco głodni nowych doznań, smaków, przygód. Chcą intensywnie przeżyć życie, dlatego szkoda im każdej bezczynnej minuty. Nowy sport? Na pewno spróbują. Nowa, ciekawa rzecz do obejrzenia? Na pewno zobaczą. Pojadą na wycieczkę rowerową za miasto i nie będą się martwili, czy za pół godziny zacznie padać deszcz. Zapiszą się na kurs gotowania albo portugalskiego, a w słoneczny weekend zorganizują piknik w parku dla znajomych. Pójdą pobiegać i nic ich nie obchodzi, że nie mają najmodniejszych butów do biegania. Nie dla nich utarte schematy, nie dla nich wydeptane ścieżki, którymi przeszły już setki osób. Oni chcą być pierwsi, chcą być jedyni. Chcą być oryginalni, choć nie za wszelką cenę. A Duża Zielona ma im w tym pomóc. Bo Duża Zielona może więcej!

Od teraz robimy wszystko z dużą energią, aby pokazać Wam, że jesteśmy BIG. W związku z tym rozpoczynamy akcję „DUŻA ZIELONA” i zapraszamy Was do zaangażowania się w nią.

DUŻA ZIELONA to akcja, dla wszystkich, którzy  chcą żyć intensywnie i szkoda im każdej bezczynnej minuty. Chcą być pierwsi, chcą być jedyni. Chcą być oryginalni, choć nie za wszelką cenę.
Duża Zielona ma im w tym pomóc. Bo Duża Zielona może więcej!

Podczas kolejnych odsłon naszej akcji będziemy Was zachęcać do tworzenia i wspierania  inicjatyw związanych z aktywnym spędzaniem czasu, kreatywnym podejściem do otoczenia i walką z własnymi ograniczeniami.

Świętujcie z nami i Prostymi Potrawami nasze duże zmiany, walczcie o nagrody i pokażcie nam Waszą BIG energię.

                                                                                            BIG-ACTIVE

                               

 To był przedsmak tego co czeka moich Czytelników w najbliższym czasie. Na pewno będzie wiele nagród i zabawy.
 
                                                                                      Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie :)
                                                                                                                      Urszula

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...